04.jpg

Strona w trakcie aktualizacji.

II Śląskie Spotkania Kardiochirurgiczne

Plakat

Program i zgłoszenie

Dofinansowanie nowych urządzeń

I Klinika Kardiochirurgii arrow sale operacyjne arrow Wyposażenie sal operacyjnych
Wyposażenie sal operacyjnych
Wyposażenie sal operacyjnych

 

 

Zestaw lamp operacyjnych z trzema głowicami, mocowany do sufitu.
typ ML702HXVario®/ML502X Vario®/ ML502X Vario®
Głowice bezcieniowe z centralnym źródłem światła wyposażonym w żarówkę wyładowczą.

Producent: firma KLS MARTIN (Niemcy)

 Lampy
 

System telewizji medycznej medTV Digital
z kamerą umieszczoną na osobnym ramieniu.
Możliwość rejestracji oraz transmisji obrazu i dźwięku do sali audiowizualnej.
Możliwość transmisji obrazu na odległość z wykorzystaniem Internetu.

Producent: firma KLS MARTIN (Niemcy)

 Lampy
 

Aparat do badania poziomu heparyny i wyliczania dawek protainy

do neutraliuzacji heparyny 

 Aparat do badania poziomu heparyny i wyliczania dawek protainy do neutraliuzacji heparyny
 Aparat do echokardiografii okołooperacyjnej a w głębi aparat do wspomagania pracy serca.  Aparat do echokardiografii okołooperacyjnej a w głębi aparat do wspomagania pracy serca.
 Aparat do znieczulania i monitorowania czynności życiowych pacjenta.  Aparat do znieczulania i monitorowania czynności życiowych pacjenta.
 Jednorazowy zestaw drenów i systemów do utleniania krwi w czsie operacji w krążeniu pozaustrojowym.  Jednorazowy zestaw drenów i systemów do utleniania krwi w czsie operacji w krążeniu pozaustrojowym.
 Nowoczesne i bezpieczne urzadzenie do chirurgicznego cięcia i hamowania krwawień. Nowoczesne i bezpieczne urzadzenie do chirurgicznego cięcia i hamowania krwawień.
 Pompa do krażenia pozaustrojowego.  Pompa do krażenia pozaustrojowego.
 Sala operacyjna przystosowana do operacji z użyciem endowizji i robotów operacyjnych.  Sala operacyjna przystosowana do operacji z użyciem endowizji i robotów operacyjnych.
 Sala operacyjna wyposażona w aparat do krążenia pozaustrojowego oraz urządzenie do odzyskiwania krwi utraconej w czasie operacji.  Sala operacyjna wyposażona w aparat do krążenia pozaustrojowego oraz urządzenie do odzyskiwania krwi utraconej w czasie operacji.
 Urządzenie do chirurgicznego leczenia migotania przedsionków.  Urządzenie do chirurgicznego leczenia migotania przedsionków.
 Urządzenie do monitorowania poziomu heparynizacji w czasie operacji kardiochirurgicznych.  Urządzenie do monitorowania poziomu heparynizacji w czasie operacji kardiochirurgicznych.
 Zestaw monitorów i kamer do wykonywania operacji małoinwazyjnych.  Zestaw monitorów i kamer do wykonywania operacji małoinwazyjnych.
Zestaw nowoczesnych pomp bezuciskowych wykorzystanych przy operacjach tętniaków i do wspomagania niewydolnego serca.  Zestaw nowoczesnych pomp bezuciskowych wykorzystanych przy operacjach tętniaków i do wspomagania niewydolnego serca.
 

Nowoczesna sala operacyjna

informacja medyczna

Ja i moje serce

Media o Klinice